Ambasador/rka Zdrowie Koralowe!

Uwielbiasz zdrowy i aktywny styl życia? Więc zacznij zarabiać na promowaniu własnego trybu życia! Zostań ambasadorem Zdrowia Koralowego!

Przynależność do grupy Ambasadorów Zdrowia Koralowego wiąże się z licznymi przywilejami!

Polecając produkty i towary firmy Coral Club z tagowaniem @zdrowie_koralowe i #zdrowiekoralowe każdy Ambasador otrzymuje punkty i prowizje 5-25% od sprzedaży!

Jak to działa?

- Ambasador Zdrowia Koralowego poleca i promuje produkty i towary firmy Coral Club z tagowaniem @zdrowie_koralowe i #zdrowiekoralowe na swoich stronach społecznościowych, mając własny link rabatowy do sklepu firmy.

- Dzięki temu promowaniu osoba zainteresowana składa zakupy za linkiem Ambasadora i Ambasador automatycznie otrzymuje prowizje 5% od punktów. Bonus można akumulować i przelewać na własne konto bankowe (z upłatą podatku) albo można wykorzystywać przy własnych zakupach w sklepie.

- Za każdy zakup Ambasador otrzymuje punkty, które też sumują się i po nagromadzeniu 500 punktów dają bonus 10%.

- Ambasador nie jest zobowiązany do złożenia comiesięcznych zakupów. Ale może oczywiście zamawiać produkty dla siebie i swoich bliskich, zarabiając przy tym 25% od punktów.

- Ambasador dostaje zniżkę i niespodzianki od @zdrowie_koralowe, które przysługują wyłącznie dla Ambasadorów Zdrowia Koralowego.

Zostań Ambasadorem Zdrowie Koralowe

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą. Ale proszę upewnić się w tym, że profil na Instagram musi być otwarty publicznie.

NASI AMBASADORZY

Tutaj może być Twój profil Instagram

Zaproś przyjaciela!

Masz pytania? Napisz nam

Formularz zgłoszenia dla Ambasadorów Zdrowie Koralowe

pola oznaczone * są wymagane

Mamy kilka pytań do Ciebie